Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri
Izpārdošana!

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu

1650.00  *PVN iekļauts

Bezmaksas piegāde Latvijā – nosūtītā rēķinā piegādes maksa tiks koriģēta!

Preces daudzums ierobežots!

Ir noliktavā

Apraksts

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu
Basketbola groza centrālais stabs ir betonējams. Vairogs ir 150cm attālumā no centrāla balsta staba, līdz ar to spēlētājs var brīvāk darboties ar bumbu zem groza spēles vai treniņa laikā un nesavainoties pret stabu!
Komplektā ietilpst:
* 3m garš tērauda stabs (profils 15x15cm)
Atbalsts ar ātru teleskopisko augstuma regulēšanu no 220 cm līdz 305 cm (visām vecuma grupām). Iespēja noņemt regulēšanas rokturi, lai citas personas un bērni bez vajadzības nevarētu mainīt groza augstumu.
Rūdītā stikla vairogs caurspīdīgs 9mm, dažādus laika apstākļus izturīgs. Vairoga izmērs: 180x105cm, atbilstoši FIBA prasībām. Vairogam metāla rāmis un apakšdaļā aizsargpolstrerējums!
* 18mm bieza Ø45cm dzelzs stīpa ar atsperu mehānismu “Pro Slam Breakaway”. Stīpa piemērota dažādiem laika apstākļiem.  “Pro Slam Breakaway” stīpai ir iestrādāts jaunākās drošības mehānisms, kas netraumē spēlētāja pirkstus “dankojot” – basketbola tīkliņš stiprinās uz stīpas stieples, kura ir nosegta/noslēgta.

* komplektā tīkliņš (12 cilpas).

*betonēšanas pēdai un staba atbalstam/fiksācijai betonējamie enkurvītņstieņi 4gb. un metāla atbalsta plāksne
Groza stabam ir polsterējums, lai spēlētājs nesavainotos pret groza apakšējās daļas konstrukciju!

Grozs atbilst 2001/95/EC drošības direktīvām un EN 957-1:2005, EN 957-2:2004 standartiem.

Papildu informācija

Svars 300 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu”
wpChatIcon