Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Sporta zāles vai stadiona PRO 6-vietīgais saliekamais krēsls spēlētājiem vai skatītājiem ar nojumīti

240.00  *PVN iekļauts

Apraksts

Sporta zāles vai stadiona PRO sešvietīgais saliekamais krēsls spēlētājiem vai skatītājiem ar nojumīti

Profesionālā sporta saliekamais krēsls ir ātri saliekams no tērauda rāmja, ar augstas kvalitātes izturīgu audumu ar ērtu muguras atzveltni. Krēslam komplektā ir soma, lai krēslu varētu ērti transportēt un uzglabāt.

PRO krēsls/sols ir ideāls pārnēsājams sēdvietu risinājums sporta komandām vai turnīru skatītājiem. Tas ir tik universāls, ka jūs to varat izmantot ne tikai sporta pasākumiem, bet arī kempingu izbraucienos vai kā papildu sēdvietas ballītēs u.tml. 

Šis krēsls/sols ir īpaši izstrādāts ar vertikālu atbalsta tērauda stabu, lai nodrošinātu papildu stabilitāti, kas ir svarīga funkcija, kas nav daudziem citiem lētākiem portatīviem krēsliem. Katrs sēdeklis ir paredzēts lietotājam ar svaru līdz 112kg, tādēļ tas ir piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Katrs sēdeklis ir 43cm plats, ar 29cm augstu sēdekļa atzveltni, kas nodrošina komfortu. Sešu sēdvietu krēsla/sola svars ir 10 kg.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Sporta zāles vai stadiona PRO 6-vietīgais saliekamais krēsls spēlētājiem vai skatītājiem ar nojumīti”
wpChatIcon