Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Saliekamā futbola, basketbola, handbola treniņu atsitiena siena (treniņu tīkls) 1.5×1.5m (PRO-sērijas) ar regulējamu slīpumu

270.00 *PVN iekļauts

Uz pasūtījuma, piegāde 12-20.dienas!
Norādītā cena ir veicot pasūtījumu internetā!

Apraksts

Saliekamā futbola, basketbola, handbola treniņu atsitiena siena (treniņu tīkls) 1.5×1.5m (PRO-sērijas) ar regulējamu slīpumu
Atsitiena sienai var mainīt 5-slīpumus, kas ļauj dažādot atsitienu, piespēļu, bumbas uzņemšanas tehniku.

Futbola, basketbola, handbola treniņa atsitiena vai piespēļu siena, kas palīdz futbolistam atstrādāt individuālos treniņos precīzus un kontrolētus sitienus, piespēles un bumbas uzņemšanu sitot bumbu pret atsitiena sienu (tīklu) gaisā vai pa zemi; basketbolistam un handbolistam palīdz atstrādāt treniņos precīzas/ātras un kontrolētas piespēles un bumbas uzņemšanu metot bumbu pret atsitiena sienu (tīklu) lai izdarītu metienu/apspēli, kā arī izmantojot kā pretspēlētāju apspēlei.
Izmantojams arī citiem treniņiem un motorikai.

Profesionālo standartu futbola treniņa atsitiena siena, kas palīdz futbolistam atstrādāt treniņos precīzus un kontrolētus sitienus, piespēles un bumbas uzņemšanu sitot bumbu pret atsitiena sienu (tīklu) gaisā vai pa zemi.
Izmantojams treniņiem vai aktivitātēm ar bumbu skolās, profesionālos vai iesācēju futbola klubos/skolās, privātmājā. Bērnam nav skaļi jādauza bumba pret mājas sienu vai šķūnīti – šī atsitiena siena ir brīnišķīgs risinājums.
Atsitiena sienu var izmantot kopā ar saliekamiem vārtiem – atsitot bumbu pret atsitiena sienu, to var mēģināt iesist blakus stāvošos vārtos, tādējādi vienlaikus trenējot vārtu gūšanas situācijas.
Izmantojams dažādos laika apstākļos.
Izmērs: garums 1.5 x augstums 1.5m x dziļums 1.2m
Ātri, viegli montējama, pārnēsājama/transportējama konstrukcija. Rāmis viegli un stingri savienojas.
Vārtu rāmim lejasdaļā ir pretslīdes elementi.
Atbilst BS-EN71 standartiem.

Spēlētājs var arī dažādot savu treniņa programmu un izmantot papildus arī futbola bumba ar elastīgo atgriešanas sistēmu (iegādājama atsevišķi), lai trenētu precīzu sitienu/piespēli/bumbas uztveršanu no dažādiem attālumiem.

Asnsport.lv (A.S.N. SIA) ir oficiālie šīs produkcijas izplatītāji Latvijā.

Papildus iesakām apskatīt: Slaloma kārts, norobežotāja, saliekamo futbola vārtu vai atsitiena sienas rāmja atsavru bāze (2gabalas) 40,eur 

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Saliekamā futbola, basketbola, handbola treniņu atsitiena siena (treniņu tīkls) 1.5×1.5m (PRO-sērijas) ar regulējamu slīpumu”

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

X
wpChatIcon