Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Apmaksas veidi

Visas preces interneta veikalā ir norādītas ar PVN 21%. Preces iespējams iegādāties par I-veikalā norādītām precēm veicot tikai pasūtījumu internetā! Preces pārdodam Juridiskām un Fiziskām personām. Preces varat pasūtīt reģistrējoties I-veikalā veicot pasūtījumu caur preču grozu vai nereģistrējoties – sūtot pasūtījumu uz mūsu I-veikala e-pastu: info@asnsport.lv vai sazinoties ar mums pa telefonu: +371 27151323. Primāri atbildēsim tiem, kas ir preci pasūtījuši rezervējot reģistrējoties.

1) SKAIDRĀ NAUDĀ SAŅEMOT PRECI – pēc pasūtījuma veikšanas internetveikalā pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Izņēmuma gadījumos – Ārpus Rīgas – iespējams norēķināties skaidrā naudā pēc vienošanās ar mūsu menedžeri, pretējā gadījumā būs jāveic priekšapmaksa. ( Sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli COVID-19 pandēmijas dēļ un pieņemtiem tirdzniecības ierobežojumiem, iesakām norēķināties attālināti (ar pārskaitījumu) un nevis skaidrā naudā pie preču saņemšanas izsniegšanas vietā! )

2) Ar PĀRSKAITĪJUMU/PRIEKŠAPMAKSU – Pēc pasūtījuma izveidošanas, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un paziņos par preces esamību noliktavā pēc kā Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas 1-3 darba dienu laikā tiks piegādāta prece uz Jūsu izvēlēto adresi.

3) Aizdevums.lv vai LATEKO LĪZINGS – izvēloties preci iegādāties līzingā (izmantojot Aizdevums.lv vai Lateko pakalpojumus) ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai noformētu elektroniski iesniegumu preces iegādei līzingā. Ienieguma noformēšana iespējama arī uz vietas ofisā Matīsa 18, Rīga iepriekš saskaņojot ar mūsu menedžeri. Pēc visu formalitāšu noformēšanas preces saņemšana birojā vai ar kurjeru.

*** Aizdevums.lv līzinga noteikumi: Sīkāka informācija www.aizdevums.lv

*** Lateko līzinga noteikumi: Sīkāka informācija www.latekolizings.lv

4) Atsevišķos gadījumos PRIEKŠAPMAKSA ir paredzēta, jo to paredz atsevišķu preču vairumtirgotāji un mūsu uzņēmuma drošās tirdzniecības politika!

Rekvizīti:
A.S.N. SIA
Reģ.nr. 40103213486
PVN reģ.nr. 40103213486
Luminor Bank AS
SWIFT kods: RIKOLV2X
Konts: LV31RIKO0002013126198
Birojs: Matīsa 16, Rīga
E-pasts: info@asnsport.lv
Tel. 27151323

wpChatIcon