Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Piegādes maksa un noteikumi

PRECES PĀRDODAM VAIRUMĀ UN MAZUMĀ!

*Atsevišķas preces pasūtot sporta un aktīvās atpūtas preču interneta veikalā ASNSPORT, Jūs TĀS NOREZERVĒJAT(!) UN IEGĀDĀJATIES LĒTĀK nekā veikalā!!! Pie pasūtītās preces saņemšanas ofisā-veikalā atsaukties uz mūsu interneta veikalu!*

Piegāde Rīgā un Latvijā 0-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, izņēmuma gadījumos 3-5dienas (piemēram: ja prece pasūtīta ar priekšapmaksu ceturtdien-var būt pieejama pirmdien).

*Par preci iespējams norēķināties:
1)ar pārskaitījumu
2)skaidrā naudā
3)noformējot līzingu (sadarbojamies ar Lateko līzings un Aizdevums.lv kompānijām)
(papildus skatīt sadaļu SAMAKSA).

PASŪTĪJUMA IZMAKSAS

**1** Preci saņemot birojā – Matīsa 16, Rīga, Jūs apmaksājat tikai preces cenu (birojs strādā Pirmdiena-Piektdiena no pl.11-19.00.).
Preci var izņemt preces pasūtītājs vai arī pasūtītāja norādītā kontaktpersona.

**2** Izmantojot Omniva pakomātu uz Jūsu adreses tuvumā esošo pakomātu
*Ja pakas smagums no 100g līdz 30kg un ja precei ir S-izmērs (9x38x64cm)/3.70Eur, M-izmērs (19x38x64cm)/4.50,Eur, L-izmērs (38x64x39cm)/ 5.20,EUR (sūtot pa Latviju). Piegādes maksa pasūtījuma grozā tiks parādīta automātiski izvēloties šo opciju. Ja grozā būs dažāda izmēra preces, tad maksa tiks piemērota vadoties no lielākās pakas izmēra (piemēram: grozā ir S-izmēra-“bumbu soma” un M-izmēra “bumba”, tad piegādes maksa būs kā M-izmēra pakas nosūtīšana-4.50,Eus.). Ja grozā būs ieliktas vairākas preces, bet to kopējais iepakojuma izmērs būs lielāks, tad veikala administrators darīs Jums zināmu par pakas izmēru un piegādes cenas izmaiņu (piemēram: grozā ir M-izmēra “bumbas-10gabalas” un iepakojot kopējais izmērs ir L-izmēra paka, piegādes cena tiks koriģēta uz L-izmēra pakas piegādes maksu)! Pakomātu adreses skatīt https://www.omniva.lv/privats/adreses Vēlamo piegādes pakomātu norādīto pasūtījuma komentāros!

**3** Izmantojot “Latvijas pasts” pakalpojumus
1) Ja pakas smagums no 100g līdz 5kg un ja precei ir standarta gabarīti (60x60x60cm) -7.15,EUR (sūtot pa Latviju);
           *Ja jāsūta paka uz ārzemēm un pakas smagums no 100g līdz 999g un precei ir standarta gabarīti – 20,EUR (piemēram: viens fanu krekls uz Lielbritāniju, Vāciju)
          *Ja jāsūta paka uz ārzemēm un pakas smagums no 1kg līdz 1.499g un precei ir standarta gabarīti – 30,EUR (piemēram: divi fanu krekli uz Lielbritāniju, Vāciju)
2) Ja pakas smagums no 5kg līdz 10kg un ja precei ir standarta gabarīti (60x60x60cm)-14.30,EUR (sūtot pa Latviju)
          *Ar Latvijas pasta starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: novusu, trenažieri !  Jāizvēlas Asnsport kurjers, Exprespasta kurjers vai preces saņemšana birojā!  Lielgabarīta preces uz ārzemēm nenosūtam!

**4** Izmantojot Expresspasta kurjeru
 1) Uz Jūsu adreses tuvumā esošo LV pasta nodaļu (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 30x100x60cm) – 12.00,EUR
2) Uz Jūsu LV adresi (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 30x100x60cm) – 17.00,EUR
           *Ar Expresspasta starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: novusu, trenažieri !  Jāizvēlas Asnsport kurjers, DPD kurjers vai preces saņemšana birojā!

**5** Izmantojot DPD kurjeru – Uz Jūsu LV adresi (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 109x109x20cm) – 23.00,EUR
           *Ar DPD starpniecību varam nosūtīt lielgabarīta preci, piemēram: novusu! Ar DPD starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: trenažieri – Jāizvēlas Asnsport kurjers vai preces saņemšana birojā!

**6** ASNSPORT kurjera piegādes izmaksas, ja preci vēlaties saņemt ārpus mūsu biroja ar nosacījumu *Klients palīdz uznest preci līdz dzīvoklim!
Piegāde ar kurjer dienestu pārējā Latvijas teritorijā 2-48h laikā (darba dienās!) atkarībā no piegādāšanas adreses attāluma ap Rīgu:

PIEGĀDES RAJONS_______PIEGĀDES CENA par kurjerpakalpojumu

“Rīga-1″____________7.15,-EUR
“Rīga-2” (Vecmīlgrāvis, Mangaļsala, Bolderāja)_10,-EUR
līdz 15km ap Rīgu____10,-EUR
16-20km ap Rīgu_____11.40,-EUR
21-50km ap Rīgu_____14.30,-EUR
51-70km ap Rīgu_____22.80,-EUR
71-100km ap Rīgu____27.10,-EUR
101-125km ap Rīgu___35.60,-EUR
126-150km ap Rīgu___41.30,-EUR
151-170km ap Rīgu___48.40,-EUR
171-185km ap Rīgu___49.80,-EUR
186-200km ap Rīgu___52.70,-EUR
virs 201km ap Rīgu___57,-EUR

Lielizmēra un/vai smagas (virs 40kg) preces ienešanas gadījumā, JA NEESAT GATAVI PALĪDZĒT KURJERAM un nepieciešams palīgs (2-kurjera darbinieki), tad standarta piegādes cena + maksa 10,EUR! Lielizmēra vai smagas preces gadījumā mūsu menedžeris Jūs papildus informēs!

***

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievieto virtuālajā grozā visas preces un dodies uz “Grozu”. Izvēlies piegādes vietu un sistēma norādīs precīzas Tava pasūtījuma piegādes izmaksas vai zvaniet un jautājiet mums (tālr.-27151323).
Preču ievietošana grozā neuzliek pienākumu tās iegādāties. Jebkurā mirklī Jums iespējams dzēst groza saturu!!!
Pasūtītā prece ir jāizņem 1-3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiks atcelts un pasūtītā prece pārdota, ja vien nav veikta iepriekšēja apmaksa un atrunāts par preces izņemšanu pēc minētā termiņa.
*Preču aprakstiem un foto ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

***

Nokomplektēsim aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!
Drukājam, šujam, pārdodam sporta formas – sporta krekli, bikses, jakas, cepures, apavi.
Formas komandām vai individuāli vienam sportistam (basketbola, volejbola, futbola, handbola, tenisa, florbola u.c. formas)!
Elastīgas cenas!

***

SIA “A.S.N.” izveidos un nokomplektēs piemērotu aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru Jūsu aktīvās atpūtas biznesam.
Sagatavosim preču izcenojuma piedāvājumu apgūstot Eiropas Savienības fondu līdzekļus.
Pieejamo aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru varat apskatīt mūsu interneta veikalā https://www.asnsport.lv/zinjas/wordpress .
Palīdzēsim atrast un nokomplektēsim arī tādu Jums nepieciešamo aktīvās atpūtas inventāru, kas nav atrodams mūsu interneta veikalā/veikalā. Zvaniet tālr.-27151323 vai rakstiet info@asnsport.lv

***

Privātuma politika

A.S.N. SIA gādā par tīmekļa vietnes www.asnsport.lv, www.adruka.lv, www.laikmetasports.lv un tās klientu tiešsaistes sistēmas lietotāju datu aizsardzību. SIA A.S.N. ir tiesības pieprasīt un apstrādāt Jūsu personas datus Jūsu pasūtījuma apstrādei un izpildei. Ja nevēlaties reģistrēties, bet vēlaties veikt pasūtījumu un preces rezervāciju, tad pasūtījumu varat veikt pa kontakttālruni 27151323 vai rakstot uz mūsu e-pastu info@asnsport.lv.

SIA A.S.N. veic reģistrēto klientu  datu apstrādi atbilstoši ES 2018.gada 25.maija Vispārīgai datu aizsardzības regulai (VDAR). SIA A.S.N. ieviesis iekšējās procedūras, tehnoloģiskus risinājumus un kontroles līdzekļus, lai saglabātu personas datu drošību, integritāti un konfidencialitāti, tai skaitā, novērstu neatļautu piekļuvi personas datiem vai krāpšanu. Bez Jūsu rakstiskas piekrišanas SIA A.S.N. nenodod Jūsu datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad informāciju pieprasa pilnvarotas valsts vai pašvaldību iestādes Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā vai arī, ja tas nepieciešams līzinga kompānijai, kurā tiek noformēts Jūsu līzings – preces iegāde, vai kurjerdienestam/sadarbības partnerim preces nodošanai Jums. Saviem datiem Jūs var piekļūt, kā arī izdarīt labojumus, izmantojot savu izveidoto profilu tiešsaistes sistēmā vai sūtot pieprasījumu uz mūsu e-pasta adresi. SIA A.S.N. datus izsniedz pēc tam, kad veikta datu pieprasītāja identifikācija un autorizācija. Jūs esat atbildīgs par patiesu, spēkā esošu un pilnīgu datu nodrošināšanu gan, slēdzot līgumu – veicot pasūtījumu reģistrējoties, gan līguma izpildes laikā. Datu izmaiņu gadījumā Jums ir pienākums nekavējoties veikt datu atjaunošanu Asnsport.lv klientu tiešsaistes sistēmā vai ziņot SIA A.S.N. par nepieciešamajām izmaiņām. Konstatējot, ka Jūsu dati ir nepatiesi, novecojuši vai nepilnīgi, SIA A.S.N. nosūta aicinājumu līdz noteiktam termiņam veikt labojumus. Ja atbilde netiek sniegta vai dati netiek atjaunoti vai arī tiek konstatēts, ka dati ir nepatiesi, SIA A.S.N. ir tiesības dzēst Jūsu profilu. SIA A.S.N. privātuma politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. SIA A.S.N. visas SIA A.S.N. privātuma politikas izmaiņas publicēs papildus www.asnsport.lv interneta vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām “Preces piegādes un noteikumu sadaļā”.

wpChatIcon