Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Sporta zāles pretslīdes līdzeklis Antislip cleaner

63.50 *PVN iekļauts

Apraksts

Sporta zāles pretslīdes līdzeklis Antislip cleaner

Neslīdoša, aromātiska, uz ūdens un vaska bāzes veidota emulsija. ANTISLIP CLEANER līdzeklim piemīt daudzfunkcionāla aizsargājoša darbība, jo pēc tā uzklāšanas uz sporta zāles virsmas samazinās sporta apavu slīdēšana – veidojas pretslīde (berze) un samazinās sportista traumu risks(!), kā arī palielinās zāles virsmas nodilumizturība, līdzeklis palīdz aizsargāt zāles virsmu pret saules gaismu (ANTI-UV). To var izmantot visu veidu koka grīdu tīrīšanai un aizsardzībai.

Atbilst EN14904 sporta standartiem, FIBA apstiprināts, ir pretslīdes sertifikāts.

Tilpums: 5-litri

Uzklāšanas veids: vismaz reizi mēnesī ar izsmidzināšanas (spray) variantu uzklāj plānā kārtā nelielu laukuma daļu un ātri, kamēr nav nožuvis, ar MOP birsti (vai kokvilnas audumu) to izlīdzina pa šo laukuma daļu plānā kārtā paralēli koka tekstūrai.

*RUS: Ароматизированная самополирующаяся противоскользящая водная эмульсия. ANTISLIP CLEANER обладает многоплановой защитой: помимо придания полам противоскользящих характеристик, данный продукт увеличивает устойчивость поверхности к истиранию, защищает от солнечного света (защита от ультрафиолета) и, восстанавливает и оживляет изношенные полы. Может использоваться для уборки и защиты любых типов деревянных полов.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Sporta zāles pretslīdes līdzeklis Antislip cleaner”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.