Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, apdruka, basketbola grozi, futbola vārti, trenažieri

Apmaksas veidi

Visas preces interneta veikalā ir norādītas ar PVN 21%. Preces pārdodam Juridiskām un Fiziskām personām. Preces varat pasūtīt reģistrējoties I-veikalā veicot pasūtījumu caur preču grozu vai nereģistrējoties – sūtot pasūtījumu uz mūsu I-veikala e-pastu: info@asnsport.lv vai sazinoties ar mums pa telefonu: +371 27151323. Primāri atbildēsim tiem, kas ir preci pasūtījuši rezervējot reģistrējoties.

1) SKAIDRĀ NAUDĀ SAŅEMOT PRECI – pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Izņēmuma gadījumos – Ārpus Rīgas – iespējams norēķināties skaidrā naudā pēc vienošanās ar mūsu menedžeri, pretējā gadījumā būs jāveic priekšapmaksa.

2) Ar PĀRSKAITĪJUMU/PRIEKŠAPMAKSU – Pēc pasūtījuma izveidošanas, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un paziņos par preces esamību noliktavā pēc kā Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas 1-3 darba dienu laikā tiks piegādāta prece uz Jūsu izvēlēto adresi.

3) Aizdevums.lv vai LATEKO LĪZINGS – izvēloties preci iegādāties līzingā (izmantojot Aizdevums.lv vai Lateko pakalpojumus) ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai noformētu elektroniski iesniegumu preces iegādei līzingā. Ienieguma noformēšana iespējama arī uz vietas ofisā Matīsa 18, Rīga iepriekš saskaņojot ar mūsu menedžeri. Pēc visu formalitāšu noformēšanas preces saņemšana birojā vai ar kurjeru.

*** Aizdevums.lv līzinga noteikumi: Kredītu var izsniegt bez pirmās iemaksas. Aizdevums ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar noteikumu, ka aizņēmējs ir sasniedzis 18 gadu vecumu un tam ir regulāri un pierādāmi ienākumi. Kredīti tiek izsniegti pensionēšanās vecumu sasniegušiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Kreditēšanas termiņš no 3 līdz 36 mēnešiem. Iespējams noformēt preces un pakalpojumus par summu, sākot no 49 līdz 3000,Ls. Personai ir jābūt derīgai Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pasei un pastāvīgai darba vietai. Personām bez pastāvīgās darbavietas ir nepieciešams Galvinieks – var būt fiziska persona, kura vecāka par 21.gadu, ar pastāvīgu darbavietu. Galviniekam jābūt pasei un izziņa no darba vietas. (Sīkāka informācija www.aizdevums.lv)

*** Lateko līzinga noteikumi: Kredītu var izsniegt bez pirmās iemaksas. Noformēt preces līzingā var persona vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kreditēšanas termiņš no 3 līdz 36 mēnešiem. Iespējams noformēt preces un pakalpojumus par summu, sākot no 35 līdz 4000,Ls, aizdevuma summa nedrīkst pārsniegt 2000.00 LVL. Personai ir jābūt derīgai Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pasei un pastāvīgai darba vietai. Personām bez pastāvīgās darbavietas ir nepieciešams Galvinieks – var būt fiziska persona, kura vecāka par 21.gadu, ar pastāvīgu darbavietu. Galviniekam jābūt pasei un izziņa no darba vietas. (Sīkāka informācija www.latekolizings.lv)

4) Atsevišķos gadījumos PRIEKŠAPMAKSA ir paredzēta, jo to paredz atsevišķu preču vairumtirgotāji un mūsu uzņēmuma drošās tirdzniecības politika!

Rekvizīti:
A.S.N. SIA
Reģ.nr. 40103213486
PVN reģ.nr. 40103213486
Luminor Bank AS
SWIFT kods: RIKOLV2X
Konts: LV31RIKO0002013126198
Birojs: Matīsa 16, Rīga
E-pasts: info@asnsport.lv
Tel. 27151323