Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, T-krekla un fanu krekla apdruka, WNQ trenažieri; ADRUKA.LV

Par Mums

ASN_logo2A.S.N. SIA darbības joma

SIA “A.S.N.” darbojas sportisko aktivitāšu popularizēšanā, aktīvās atpūtas/sporta inventāra izplatīšanā un sporta formu apdrukāšanā, T-kreklu, sporta zeķu, fanu kreklu apdrukāšanā kopš 05.02.2009..

Mūsu portāls www.asnsport.lv piedāvā:

SIA “A.S.N.” izveidos un nokompletēs piemērotu aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru Jūsu aktīvās atpūtas biznesam. Sagatavosim atbisltošas tāmes apgūstot Eiropas Savienības fondu līdzekļus. Pieejamo aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru varat apskatīt mūsu interneta veikalā www.asnsport.lv. Palīdzēsim atrast un nokompletēsim arī tādu Jums nepieciešamo aktīvās atpūtas inventāru, kas nav atrodams mūsu interneta veikalā/veikalā. Zvaniet tālr.-27151323 vai rakstiet info@asnsport.lv 

SIA “A.S.N.” arī piedāvā sporta formas komandām vai individuāli vienam sportistam! Drukājam, šujam, pārdodam sporta formas – sporta kreklus, bikses, jakas, cepures, apavus. Elastīgas cenas!

 WNQ&Magnum trenažieri

A.S.N. SIA ir oficiālais zīmola “WNQ&Magnum” pārstāvis Latvijā kopš 2012.gada, piedāvājot augstākās kvalitātes trenažierus. Ar trenažieru plašo klāstu varat iepazīties “I-veikals” sadaļā “TRENAŽIERI, FITNESS”.

WNQ zīmola augstākās klases trenažieri ir ilgstoši un plaši pazīstami ASV (kā “Magnum” zīmola trenažieri) un Rietumeiropā (Spānijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā kā “Deportium” zīmola trenažieri). Ar augsto kvalitāti, inovitāti, izturīgumu tie ir izpelnījušies augstus novērtējumus fitnesa vidē darbojoties kopš 1989.gada. WNQ produkcija atbilst jaunākajiem, augstākajiem kvalitātes ISO 9001, ISO 9002, CE, GS, ROHS standartiem, ražota saskaņā ar jaunāko ergonomikā ņemot vērā jaunāko sporta zinātnē, biomehānikā. WNQ mājas, pusprofesionālie un profesionālie trenažieri ir ar izturīgu mehānismu, jaunāko elektroniku un programmatūru, optimālu ergonomisku kustību mehānismu, un, tie nodrošina lietotāja ķermeņa pilnveidošanu, izturības palielināšanu, sirdsmuskulatūras nostiprināšanu un nostabilizēšanu, elpošanas normalizēšanu slodzes laikā. F1-sērijas pusprofesionālos un profesionālos WNQ trenažierus var izmantot skolu sporta zālēs, fitnesa klubos vai mājās izveidojot savu fitnesa zāli. WNQ&Magnum trenažieriem ir smagnēji spararati, kas ļauj variēt ar slodzi treniņa laikā – iesācējiem, amatieriem, profesionāļiem savas sportiskās formas noturēšanai, uzlabošanai vai rehabilitācijai.

Ja Jūs esat ieinteresēti mūsu piedāvātajā produkcijā, sazinieties ar mūsu menedžeri rakstot uz e-pastu:info@asnsport.lv vai zvanot pa tālr.-27151323 un apmeklējiet vairum/mazumtirdzniecības interneta veikalu www.asnsport.lv, kur pēc reģistrācijas varat veikt preču pasūtījumu.

Mūsu rekvizīti:

A.S.N. SIA

Reģ.nr. 40103213486

PVN reģ.nr. LV40103213486

Luminor Bank AS

SWIFT kods: RIKOLV2X

Konts: LV31RIKO0002013126198

 

Interneta veikals (I-veikalshttp://www.asnsport.lv/zinjas/wordpress/?post_type=product

WEB-lapa: www.asnsport.lv

Tālrunis: 27151323

E-mail: info@asnsport.lv

 
Interneta veikala ASNSPORT darba laiks sazinoties internetā vai pa tālrunidarba dienās no pl. 10-19.00.

Mūsu sadarbības partnera veikala Laikmeta sports darba laiks darba dienās: no pl. 11-19.00

Preču saņemšanas vieta: Rīga, Matīsa 16; Preču saņemšanas laiks: darba dienās no pl.11-19.00.