Sporta preču I-veikals ASNSPORT.LV, sporta formas, T-krekla un fanu krekla apdruka, trenažieri; ADRUKA.LV

WNQ Magnum pusprofesionālais eliptiskais ergometrs F1-7618A

WNQ Magnum pusprofesionālais eliptiskais ergometrs F1-7618A (Black)

Cena: 410,Eur

PIRKT/SKATĪT SĪKĀK – SPIED ŠEIT
kods: F1-7618A
Modelis – pusprofesionāls ergometrs, rehabilitācijai vai lai pilnveidotu savu ķermeni, palielinātu izturību, nostiprinātu sirds muskulatūru, nostabilizētu sirdsdarbību, normalizētu elpošanu slodzes laikā!
Eliptiskais trenažieris ir universāls trenažieris, kurš ietver sevī iešanas, skriešanas, kāpšanas, slēpošanas, velo funkcijas, tas aizstāj skrejceliņu un velotrenažieri.
GS, CE, ROHS sertifikāti
Lietotāja maksimālais svars: 130kg
Motora un datora kontrolēta eltromagnētiskā sistēmas noslodze
No ātruma atkarīga slodzes regulēšana
Spararata max inerce 17.5kg (spararats 9kg)
16 slodzes līmeņi katrai programmai
*17 profesionālās programmas no kurām 1 manuālā, 6 automātiskās (Polling, Valley, Fat burn, Ramp, Mountain, Random), 1 Body Fat, 4 sirds (HRC), 4 lietotāju, 1 Vatu slodzes kontrole rehabilitācijai (Watt control – Vatu programma (slodzes regulēšana no 10-300W ar soli 10W)
*Soļa garums 40cm
Regulējams pedāļu slīpums un rokturu attālums (iestatāmi 3-stāvokļi).
Pedāļi ar pretslīdes elementiem.
Grīdas nelīdzenumu kompensatori
Izmērs saliktā stāvoklī: garums 146 x platums 67 x augstums 158cm
Displejs uzrāda: pulsu, distanci, laiku, attālumu, kalorijas, dzimumu, vecumu, augumu
Paziņošana par iestatīto parametru sasniegšanu
Transportēšanas ritentiņi
Darbojas uz priekšu un atpakaļ
Fitnesa trenings
Sirds trenings
Videi draudzīgs un enerģiju taupošs trenažieris (darbojas no strāvas avota 220V ar adapteri
Garantija 2.gadi.

WNQ&Magnum zīmola augstākās klases trenažieri ir ilgstoši un plaši pazīstami ASV (kā “Magnum” zīmola trenažieri) un Rietumeiropā (Spānijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā kā “Deportium” zīmola trenažieri). Ar augsto kvalitāti, inovitāti, izturīgumu tie ir izpelnījušies augstus novērtējumus fitnesa vidē darbojoties kopš 1989.gada un ir tendēti uz profesionālu trenažieru ražošanu. Trenējoties ar WNQ trenažieriem var pilnveidot savu ķermeni, palielinātu izturību, nostiprinātu sirdsmuskulatūru, nostabilizētu sirdsdarbību, normalizētu elpošanu slodzes laikā.

Kāpēc izvēlēties WNQ trenažieri – Der zināt!
Ar WNQ eliptisko ergometru Jūs varat soļot pa eliptisku trajektoriju. Treniņa programma iekļauj sevī sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu treniņu, ķermeņa augšdaļas, roku, muguras muskulatūras treniņu, kāju, gurnu un sēžas muskuļu grupu treniņu. WNQ eliptiskajam ergometram ir smagāks spararats (9kg) un inerces masa (17.5kg) atšķirībā no citiem parastajiem mājas trenažieriem/ergometriem, līdz ar ko Jūs varat variēt ar dažādiem slodzes līmeņiem. WNQ trenažierim ir lielāks soļa garums (40cm modelim 7618A un 42cm modeli 7618B), kas to pietuvina cilvēka dabiskajam solim neradot papildus neērtības. WNQ trenažiera kompjūterā var uzstādīt distanci, treniņa laiku, optimālos pulsa parametrus un veikt BMI/BMR analīzi. Ir iespējama datorizēta slodzes regulēšana pieliekot/atņemot vatus jau gatavās profesionālās treniņa programmās vai izveidojot un saglabājot savas treniņa programmas.

You must be logged in to post a comment Login