Par mums
A.S.N. SIA darbības joma

SIA "A.S.N." darbojas sportisko aktivitāšu popularizēšanā un aktīvās atpūtas/sporta inventāra izplatīšanā kopš 05.02.2009..
Mūsu komanda spēs izveidot un nokompletēt piemērotu aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru Jūsu aktīvās atpūtas biznesam. Ja Jūs vēlaties apgūt Eiropas Savienības fondu līdzekļus, sagatavosim Jums atbilstošas tāmes un nokomplektēsim nepieciešamo inventāru.
Pieejamo aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru varat apskatīt mūsu interneta veikalā www.asnsport.lv/zinjas/wordpress/. Palīdzēsim atrast un nokompletēsim arī tādu Jums nepieciešamo aktīvās atpūtas inventāru, kas nav atrodams mūsu interneta veikalā/veikalā. Zvaniet tālr.-27151323 vai rakstiet info@asnsport.lv

SIA "A.S.N." arī piedāvā sporta formas komandām vai individuāli vienam sportistam! Drukājam, šujam, pārdodam sporta formas - sporta kreklus, bikses, jakas, cepures, apavus.
Masveida sporta pasākumiem, sporta spēlēm varam piedāvāt vairumā medaļas, kausus, statuetes.


A.S.N. SIA ir oficiālais zīmola "WNQ&Magnum" pārstāvis Baltijas valstīs piedāvājot augstākās kvalitātes trenažierus. Ar trenažieru plašo klāstu varat iepazīties sadaļā "TRENAŽIERI" vai "I-veikals" sadaļā "TRENAŽIERI, FITNESS".


WNQ&Magnum trenažieri

WNQ zīmola augstākās klases trenažieri ir ilgstoši un plaši pazīstami ASV (kā "Magnum" zīmola trenažieri) un Rietumeiropā (Spānijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā kā "Deportium" zīmola trenažieri). Ar augsto kvalitāti, inovitāti, izturīgumu tie ir izpelnījušies augstus novērtējumus fitnesa vidē darbojoties kopš 1989.gada. WNQ produkcija atbilst jaunākajiem, augstākajiem kvalitātes ISO 9001, ISO 9002, CE, GS, ROHS standartiem, ražota saskaņā ar jaunāko ergonomikā ņemot vērā jaunāko sporta zinātnē, biomehānikā. WNQ mājas, pusprofesionālie un profesionālie trenažieri ir ar izturīgu mehānismu, jaunāko elektroniku un programmatūru, optimālu ergonomisku kustību mehānismu, un, tie nodrošina lietotāja ķermeņa pilnveidošanu, izturības palielināšanu, sirdsmuskulatūras nostiprināšanu un nostabilizēšanu, elpošanas normalizēšanu slodzes laikā. F1-sērijas pusprofesionālos un profesionālos WNQ trenažierus var izmantot skolu sporta zālēs, fitnesa klubos vai mājās izveidojot savu fitnesa zāli. WNQ&Magnum trenažieriem ir smagnēji spararati, kas ļauj variēt ar slodzi treniņa laikā - iesācējiem, amatieriem, profesionāļiem savas sportiskās formas noturēšanai, uzlabošanai vai rehabilitācijai.

Ja Jūs esat ieinteresēti mūsu piedāvātajā produkcijā, sazinieties ar mūsu menedžeri rakstot uz e-pastu: info@asnsport.lv vai zvanot pa tālr.-27151323 un apmeklējiet vairum/mazumtirdzniecības interneta veikalu www.asnsport.lv/zinjas/wordpress/ kur pēc reģistrācijas varat veikt preču pasūtījumu.Mūsu sadarbības partneri:


Mūsu rekvizīti:

A.S.N. SIA

Reģ.nr. 40103213486

PVN reģ.nr. 40103213486

DNB Banka AS

SWIFT kods: RIKOLV2X

Konts: LV31RIKO0002013126198

Preču saņemšanas vieta: Rīga, Matīsa 16

Interneta veikals: www.asnsport.lv/zinjas/wordpress/

WEB-lapa: www.asnsport.lv

Tālrunis: 27151323

E-mail: info@asnsport.lv

Interneta veikala ASNSPORT darba laiks

sazinoties internetā vai pa tālruni:

darba dienās: no pl. 10-19.00

sestdienās: 10-15.00


Mūsu sadarbības partnera

veikala Laikmeta sports darba laiks:

darba dienās: no pl. 11-19.00